احداث نخستین توربین بادی در مقیاس ۲۵۰ کیلووات به‌عنوان مولد انشعابی در کشور

درباره ما بیشتر بدانید!

سیستم‌های برق خورشیدی یا همان فتوولتاییک چند سالی است که با رشد خوبی در کشور مواجه بوده و با توجه به حمایت‌های به عمل آمده، توسعه مناسبی داشته است با این حال نبود نیروی کار متخصص، یکی از معضلات این حوزه است. تیم آموزشی “مولوی سولار” با مدیریت مهندس حسین مولوی بر آن است تا با تولید دوره‌های آموزشی با کیفیت سهمی در افزایش دانش در این حوزه داشته و با تربیت نیروهای کارآمد، به رشد بیش از پیش سیستم‌های خورشیدی هر چند اندک، کمک نماید. در طراحی دوره‌های آموزشی، مهم‌ترین نکته کاربردی بودن آن‌هاست تا بازدهی مناسب برای مهارت‌آموزان را داشته و هر فرد پس از دوره آموزشی فارغ از اینکه قصد مهاجرت و یا ورود به بازار کار داخل کشور را دارد؛ بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد.

پلی میان آموزش و بازار کار

مولوی سولار، مهارت‌آموزان را گام به گام و تا رسیدن به بازار کار همراهی می‌نماید. ما با پیوند تجربه و دانش، دوره‌هایی را طراحی و تهیه نموده‌ایم که گذراندن آن قطع به یقین، تاثیر چشمگیری بر ورود هرچه سریعتر و قدرتمند شما به این بازار خواهد داشت.

مراحل آغاز به کار و رشد

بنده حسین مولوی مدیر آکادمی آموزشی مولوی سولار و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق (قدرت) از دانشگاه امیرکبیر می‌باشم. از همان بدو ورود به دانشگاه علاقه وافری به انرژی‌های تجدیدپذیر داشته و مطالعات متعددی را در این زمینه انجام دادم؛ تا اینکه در سال 1393 به صورت عملی وارد حوزه انرژی خورشیدی و سیستم‌های فتوولتاییک شدم و تا به امروز نیز در پروژه‌های متعددی حضور داشته‌ام. تمامی دوره‌های آموزشی با وسواس و دقت فراوان تهیه شده و بیشترین تمرکز بر کاربردی بودن این دوره‌ها بوده است.

برخی از نمونه کارها

از نمونه کارهای ما دیدن کنید حتما

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار