استفاده از انرژي‌هاي تجديدپذير و به خصوص انرژي خورشيدي در ساليان اخير روبه فزوني است و گواه اين موضوع مشوق‌هايي است كه دولت از اين حوزه دارد نظير نيروگاه‌هاي 5 كيلوواتي اقشار تحت پوشش كميته امداد، برگزاري مناقصات نيروگاه‌هاي مگاواتي به ميزان 4000 مگاوات در سال اخير و …. تيم مولوي سولار به عنوان يك گروه فعال در زمينه برق خورشيدي (فتوولتاييك)، فعاليت خود را از سال 1393 آغاز نموده است. ما در حوزه طراحي، مشاوره، خريد، نصب، نگهداري، فروش و … فعال بوده و تمامي تلاشمان را نيز به كار بسته‌ايم تا بتوانيم بهترين‌ها را به شما هديه كنيم. وبسايت مولوي سولار، عملا تخصصي‌ترين فروشگاه اقلام خورشيدي كشور بوده و بر آن است تا علاوه بر ارائه محصولات باكيفيت، شما را در انتخاب محصول مناسب همراهي نمايد. اقلام موجود در سايت مولوي‌سولار طيف وسيعي از محصولات خورشيدي از چراغ خورشيدي تا اينورترهاي چند 10 كيلوواتي را شامل شده و شما را از هر منبع ديگري بي‌نياز مي‌سازد.

مولوی سولار، تخصصی ترین فروشگاه خورشیدی کشور

تيم مولوي سولار “تعهد” و “تخصص” را سرلوحه كسب و كار خود قرار داده و همواره در مسير بهبود و افزايش رضايت شما عزيزان قدم برمي‌دارد. اگر به دنبال خريد محصول، نصب سيستم‌هاي برق خورشيدي، آموزش و … هستيد بدون شك، مولوي سولار بهترين انتخاب براي شما خواهد بود.

مأموریت مولوی سولار تلاش در راستای گسترش دانش در حوزه سیستم‌های برق خورشیدی فتوولتاییک، افزایش توسعه نیروگاه‌های برق خورشیدی  به منظور افزایش سهم این انرژی لایزال الهی در سبد، منابع تولید برق کشور است. 

مولوی سولار نخصصی ترین فروشگاه خورشیدی کشور