آموزشي, معرفي تجهيزات

کمپانی AESolar را تا چه حد می‌شناسید؟

پنل خورشیدی شرکت aesolar

شرکت AE Solar به عنوان یکی از برندهای باکیفیت و معتبر جهانی توسط دکتر الکساندر مایر و برادرانش در Königsbrunn آلمان تاسیس شد. شرکت  AE Solar به عنوان یکی یکی از برندهای نامدار، از شرکت‌های پیشرو در صنعت انرژی های تجدیدپذیر است که از سال 2003 محصولات و خدمات خود را در این حوزه ارائه می‌کند. استفاده از تکنولوژی‌های روز و روبات‌ها در فرآیند تولید پنل‌ها، از جمله عواملی است که به افزایش کیفیت محصولات این شرکت کمک نموده است که قسمتی از خط تولید این کمپانی در ویدیو زیر آمده است.

AE Solar با توجه به نوآوری‌ها در فناوری و استراتژی برند مؤثر، به طور مداوم زنجیره این صنعت را در بالادست گسترش داده و پروژه‌های پایین دستی را با موفقیت اجرا می کند. نام تجاری AE Solar همواره با پنل‌های خورشیدی با کارآیی بالا و با کیفیت  قرین بوده و در نوآوری، کاربرد و توسعه سیستم‌های برق خورشیدی فتوولتاییک تخصص دارد.

حضور در بازار جهانی

این شرکت در بیش از 95 کشور جهان شامل آفریقا، اقیانوسیه، آسیا، اروپا، خاورمیانه، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی حضور دارد. AE Solar ظرفیت تولید سالانه 2.5 گیگاوات پنل را درکارخانه‌های تولیدی اروپا، آسیا، مکزیک (از سال 2017)، برزیل (از سال 2018) و عربستان سعودی (از سال 2018) دارد.

پنل خورشیدی ae

AE Solar هم پنل‌ خورشیدی پلی‌کریستالین و هم مونوکریستالین تولید نموده و لقب اولین تولیدکننده پنل خورشیدی بدون نقطه داغ مقاوم (هوشمند در مقابل سایه) را با خود یدک می‌کشد .که در آن از دیودهای بای پس بین هر سلول برای جلوگیری از پیامدهای سایه استفاده شده است.  AE Solar تراشه های NFC را در ماژول های PV خود در برابر تقلبی ادغام می کند تا از اصالت محصول محافظت کند.

این شرکت یکی از تامین‌کنندگان قطعات کلیدی بازار و توسعه‌دهندگان پروژه‌های شاخص است. شبکه فروش و بازاریابی جهانی AE Solar با موفقیت انرژی پاک را در اختیار همه قرار داده و در عین حال ارزش‌های اصلی برند خود یعنی ثبات، دوام و قابلیت اطمینان را ارتقا می‌دهد. به لطف سه ارزش یادشده، تعادل بین قیمت و کیفیت به وضوح در محصولات ارائه‌شده توسط این کمپانی دیده می‌شود.

پنل‌های تولیدی این کمپانی در گستره وسیع توانی ارایه شده و همانند سایر کمپانی‌های پیشرو به دنبال تولید پنل‌های با بازدهی و توان بالا است؛ به طوریکه در حال حاضر دارای پنل با توان 700 وات در سبد محصولات خود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *